شرکت مهندسی آبگیر حیات کرمان از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای سیستم­های آبیاری تحت فشار آغاز نموده و در این راستا تاکنون در زمینه طراحی سیستم­های آبیاری تحت فشار، بیش از ۵۰۰۰ هکتار در سطح استان سیستان و بلوچستان، بیش از ۲۰۰۰ هکتار در سطح استان کرمان و حدود ۱۵۰ هکتار در سطح استان خراسان جنوبی نقشه­برداری و طراحی نموده است. در زمینه اجرای سیستم­های آبیاری تحت فشار بیش از ۱۴۵۰۰ هکتار در سطح استان سیستان و بلوچستان، بیش از ۲۵۰۰ هکتار در سطح استان کرمان و بیش از ۵۰۰ هکتار در سطح استان خراسان جنوبی اجرا و به بهره­برداری رسانده است.

این شرکت در زمینه اجرای خطوط انتقال آب در سطح استان سیستان و بلوچستان بیش از ۷۰ کیلومتر و در سطح استان کرمان بیش از ۵۰ کیلومتر خط انتقال آب اجرا و به مرحله بهره­برداری رسانده است.

همچنین این شرکت از سال ۱۳۷۹ پس از اخذ مجوزهای مربوطه شروع به طراحی و تولید سیستم­های کنترل مرکزی آبیاری با ظرفیت­های مختلف کرده و در زمینه طراحی، تولید و نصب سیستم­های فیلتراسیون آب­های کشاورزی به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک فعالیت داشته و تاکنون بیش از ۶۰۰۰ پکیج کامل تولید و به استان­های سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد، فارس، هرمزگان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، قزوین، خوزستان و … ارسال گردیده است.

در زمینه اجرای استخرها و مخازن بتنی بیش از ۳۰ مخزن و استخر با حجم ۳۰۰ تا ۲۰۰۰ مترمکعب تاکنون در کارنامه این شرکت به ثبت رسیده است. همچنین در زمینه اجرای ایستگاه­های پمپاژ  این شرکت بیش از ۳۰۰ ایستگاه پمپاژ را نصب و به بهره­برداری رسانده است.

این شرکت با برخورداری از نعمت پرسنل سخت­کوش و باتجربه توانسته است جایگاه ویژه و منحصر به فردی را در عرصه اجرای پروژه­های آبیاری تحت فشار، خطوط انتقال آب و آبرسانی و تولید سیستم­های فیلتراسیون کشاورزی به خود اختصاص دهد و در زمره­ی یکی از شرکت­های موفق در اجرای پروژه­های آبی در سطح کشور باشد.

این شرکت در راستای بهبود مستمر فرایندها و جلب رضایت مشتریان و کلیه ذینفعان، نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد و ISO9001-2008 را استقرار داده است و رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می­دارد:

  • ارتقاء کیفیت محصولات با در نظر گرفتن قیمت مناسب
  • ارتقاء کمی و کیفی توانمندی­های فنی و مدیریتی شرکت
  • اجرای دقیق و تحویل به موقع سفارشات و پروژه­های شرکت
  • طراحی فنی و مهندسی با رویکرد بهره­برداری بهینه آب و کاهش هدر رفت آب
  • توسعه و مشارکت همگانی پرسنل به منظور افزایش تعهد و احساس مالکیت سازمانی

بدون تردید تحقق این اهداف جز با ایمان به اصل یکپارچگی صادقانه، حاکمیت اخلاق حرفه­ای و تعهد به اصول و الزامات سیستم مدیریت کیفیت میسر نخواهد بود

دریافت جزییات اجرایی شرکت